ÇALIŞANLARIMIZDAN

ÇALIŞANLARIMIZDAN

Semih Mehmet UÇAR
GENEL MÜDÜR YARD.

Sektöründe 30.'cu yılını kutlayan bir firmanın ülkemizde ne kadar az sayıda olduğunu ve 30.'cu yıla gelmenin bir hayli zor olduğunu düşünürsek sanırım BATUSAN A.Ş.'nin; geçmişini, gücünü, saygın ve ne kadar köklü bir firma olduğunu anlatmış sayılırım.

Şahsımın da aralıksız 10 yılını geçirdiği bu firmada; yeniliklere açık, yönetim ve çalışanın işbirliği ve dayanışması içinde sıcak ve mutlu bir ortamda geçen sürem için kendimi şanslı hissediyorum. Sektöründe lider pozisyonda olan bu firmada görev yapmaktan dolayı gurur duyuyorum.

Aydın YALÇINKAYA
FABRİKA MÜDÜRÜ

Biz bir aileyiz sloganıyla yola çıkmış olan BATUSAN bünyesinde uzun yıllar emek vermiş çalışanları; yapılan her yeni üründe yeni heyecanlar duymaktadırlar. Biz tekiz deme yerine Tek olmayı hedeflemiş yol haritasına sahibiz. Yönetimin en üst düzeyinden alttaki mavi yakalıya kadar iyi diyaloglar gelişmiştir. İnanıyorum ki; küreselleşmenin getirdiği rekabeti yenecek güçte ve azmi olan BATUSAN' da 1978'den bugüne kadar ki çalışmalarımda önüme çıkan hiçbir engele rastlamadım. Bundan sonraki yıllarda da azim ve kararlı adımlar atılacak ve gülen yüzler eksilmeyecek.

Emine CEYLAN
MUHASEBE MÜDÜRÜ

1978 Yılında üretim faaliyetlerine başlayan BATUSAN A.Ş. 30 yıllık bilgi birikimini günün koşullarına uygun olarak; amaca uygun üretim ve müşteri memnuniyetini başarının temel koşulu kabul etmiştir. Çalışanlarının biz anlayışı ve bilinciyle; üretim süreçlerine katılımıyla sektörünün öncü kuruluşlarından olmaya devam eden etkinliğiyle, varoluşunu gerçekleştirmiştir.

Bende 24 yıllık çalışanı olarak; böyle bir umudun, hayalin, felsefenin içerisinde yer almaktan, parçası olmaktan onur duyuyorum.

Mehmet Ayhan KARADENİZ
SATIŞ MÜDÜRÜ

Batusan büyük bir ailedir. Bu büyük aile, teknolojik, sosyal, yönetsel değişim ve gelişmeleri yakından takip eden, çalışan memnuniyetinin, müşteri memnuniyetiyle doğru orantılı olduğunun bilincinde, paylaşan ve yaşatan olumlu ortak değerleri olan, bireylerden oluşmaktadır. Ve en büyük avantajımız uzun yıllar bir arada çalışan kemikleşmiş bir kadroya sahip olmamızdır.

Yaklaşık olarak 10 yılımı geçirdiğim bu ailede hep daha fazlasını öğrenmeye açlık duymayı öğrendim. Denemek ve kaybetmekten korkmamayı, çalışmanın en az zekâ kadar önemli olduğunu öğrendim. Ne kadar çok şeyi bilmediğimi öğrendim. Soru sorma, deneme ve test etmenin ne kadar zevkli olduğunu ve en önemlisi sevdiğiniz bir işte çalışmayı, iş yerinde mutlu olmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim.